20.10.2009

Запрошуємо до співпраці проектні організації, конструкторські і архітектурні бюро, проектно-будівельні компанії на основі постійно діючих договорів.Докладнiше

Про нас

«Якщо ви вирішили потанцювати на льоду,

поцікавтесь принаймні, який він завтовшки»

 

Цим епіграфом на початку нашого знайомства ми хочемо звернути Вашу увагу на те, яку важливу роль у сучасному будівництві відіграють інженерні вишукування.

Зростання темпів будівництва, клас будівель та споруд, рівень відповідальності вимагають якісно іншого підходу та розуміння важливості, повноти та якості інженерних вишукувань для забезпечення надійності об’єктів будівництва.

Зекономивши на геології у період проектування, ви неминуче втратите значно більше у період будівництва.

Центр інженерних вишукувань та досліджень створений у 2004 році.

Професійний колектив Центру повністю задовольняє потреби у галузі інженерних вишукувань для будівництва об’єктів промислового та цивільного призначення усіх категорій складності на всій території України.

Напрямками роботи центру є інженерно-геологічні вишукування, інженерна геодезія та топографія, вимірювальна лабораторія з випробування ґрунтів, будівельних матеріалів та конструкцій.

Комплекс робіт, які виконує Центр, забезпечує супровід будівництва на шляху від геологічних, геодезичних вишукувань до контролю будівельно-монтажних робіт геодезичними засобами, а аткож вхідний, вихідний та операційний контроль якості будівельних матеріалів та конструкцій, бетону, сумішей, арматури тощо.

Всі види робіт ліцензовані .

Потужності Центру дозволяють орієнтуватися на серйозні масштабні обєкти: мостові переходи, транспортні розвязки, висотне будівництво.

Серед об’єктів, для яких Центр проводив дослідження, — мостові переходи через Дністровський лиман, р. Дніпро на південному обході Києва, естакади Одеського морського порту, транспортні розв’язки в Києві та на автошляху Київ–Одеса, протизсувні споруди в Криму, висотне будівництво в м. Києві, ліквідація наслідків повені у Прикарпатті.

Виробнича база Центру має найсучаснішу техніку й обладнання відомих світових виробників: «Геомаш» та «Геотест» (РФ), Trimble (США), SOKKIA (Японія), Leica (Швейцарія) та ін. Комп’ютерне та розмножувальне обладнання світових виробників дозволяє випускати продукцію з високою якістю відповідно до вимог замовників.

Центр постійно співпрацює з профільними вузами країни з підготовки фахівців. Готові прийняти пропозиції науково-дослідних інститутів щодо спільної роботи над створенням інформативної бази та вишукувань для об’єктів експериментального будівництва. Наша технічна база та ваші практичні знання і досвід можуть стати основою ефективної співпраці.

Запрошуємо до співпраці будівельні організації. Комплексність та якість наших робіт позбавлять вас зайвих клопотів та неймовірної кількості підрядників.

 

Контакти


02125,
пр-т Освободителей, 1
г.Киев,
E-mail: geo@planeta.ua; planeta-geo@ukr.net

+38 (044) 492 85 94